Ice Power pomoc w bólach reumatycznych

Ice Power pomaga złagodzić objawy reumatyzmuip_grandma

W schorzeniach reumatycznych dochodzi do zapalenia stawów, a to skutkuje zmianami strukturalnymi i przemieszczeniami. Zmiany te są wynikiem stałego lub powtarzającego się stanu zapalnego i dlatego też niezbędne jest leczenie zapalenia. Nie ma lekarstwa na reumatoidalne zapalenie stawów, ale postępowanie tej choroby można opóźnić, a nawet zatrzymać za pomocą leczenia. Kluczowe są ćwiczenia fizyczne, terapia ruchowa oraz leczenie zimnem. Głównym celem leczenia jest kontrola zapalenia reumatycznego, załagodzenie bólu oraz zwiększenie ruchomości.

Ogólnie do reumatoidalnego zapalenia dochodzi w stawach, ale też może ono promieniować się aż do ścięgien, torebek stawowych, a nawet do mięśni. Zapalenie można wyleczyć za pomocą leków przeciwzapalnych, ale korzystna jest także terapia zimnem. Leczenie zimnem powstrzymuje rozprzestrzenianie się zapalenia, zmniejsza obrzęk i łagodzi ból. Terapia zimnem Ice Power jest bardzo prosta w użyciu. Zabieg wykonywany w domu bądź przez fizjoterapeutów za pomocą okładu Ice Power Cold Pack szybko obniża temperaturę w obszarze bólu. Leczenie można wspomóc poprzez stosowanie żelu Ice Power Cold Gel w ciągu dnia.

Zmieniające się stopnie zapalenia reumatoidalnego mogą spowodować stałe zmiany w stawach. Aby zapobiec lub naprawić takie zmiany używa się różnego rodzaju szyn i wsporników, ale to obciąża struktury wspierające, w szczególności mięśnie. Poprzez leczenie napięcia w mięśniach za pomocą żelu chłodzącego Ice Power Cold Gel można utrzymać dzienną wydajność na dobrym poziomie.

Żel Ice Power Cold Gel jest znakomitą pomocą w leczeniu reumatyzmu, ponieważ nie jest on lekiem, a przez to nie jest obciążeniem dla organizmu. To również zmniejsza potrzebę używania leków przeciwzapalnych. Stosowanie żelu Ice Power Cold Gel jako część samoleczenia poprawia jego rezultaty.

Żel Ice Power Cold Gel jest alternatywnym środkiem przeciwbólowym, dostępnym bez recepty, stosowanym przy bólach stawów i tkanek miękkich. Wykorzystanie żelu jako część fizjoterapii, w połączeniu ze środkami przeciwbólowymi, znacznie poprawi jej rezultaty.